O nás

O nás

Záměrem firmy Alejan je nabízet výrobky s vysokou kvalitou a jedinečným designem, převážně od českých výrobců. Všechny nabízené výrobky jsou vytvořeny českými řemeslníky. Upřednostňujeme látky z českých luhů a hájů, ale protože textilních továren je v Čechách v posledních letech opravdu málo, vypomáháme si především u zakázkové výroby závěsů a záclon materiály ze Španělska, Německa a Anglie.

Co je dobré vědět o ALEJAN

Zakoupením, některého z našich výrobků, podpoříte české malovýrobce a nedáte tak zaniknout české řemeslné tradici. Snažíme se také využívat služeb chráněných dílen např. při výrobě obalů a tím alespoň trochu pomáhat.

Věříme, že se naše výrobky stanou každodenní součástí vašeho života a přinesou do vašich domovů elegantní maličkosti i krásné designové doplňky, které zútulní váš interiér nebo přinesou radost vašim blízkým v podobě dárků. 

Zakázková výroba

A kdyby jste si přece jen nevybrali z nabízených výrobků, je možné nás kontaktovat, nejlépe emailem na info@alejan.cz a domluvit se na zakázkové výrobě právě pro Vás, z Vámi vybraných materiálů, které Vám nabídneme. A máme co nabídnout!

Nabízíme i služby řemeslníků – malování, tapetování, čalounění, výroba nábytku, podlahářské práce apod.

Děkujeme Vám za návštěvu a těšíme se opět někdy nashledanou.